ÖNEMLİ TARİHLER

Bildiri Özetlerinin Gönderilmesi İçin Son Tarih: 6 Nisan 2018 I Kabul Edilen Bildiri Özetlerinin İlan Tarihi: 11 Nisan 2018
 Kongre Çağrısı

Kongre Çağrısı

Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Eğitim Yöneticileri ve Eğitim Deneticileri Derneği (EYED-DER)’nin işbirliği ile 10-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi'nde düzenlenecek olan 13. Uluslararası Eğitim Yönetimi Kongresi, Eğitimde Değişim ve Model Arayışları teması kapsamında "Devlet ve Eğitim Reformu", "Eğitim Politikaları", "İdeolojik Varsayımlar", "Eğitimde Değişimi Yönetmek", "Kademeler Arası Geçiş Sistemi", "Okul Teorisi", "Öğretmen Yetiştirme ve Öğretmen Nitelikleri" konularında tartışmaların yer alması beklentisiyle alana katkıda bulunacak ilişkili konular da değerlendirilecektir.
Kongre Çağrısı için tıklayınız.

Düzenleyenler

13. Uluslararası Eğitim Yönetimi Kongresi, Cumhuriyet Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Eğitim Yöneticileri ve Eğitim Deneticileri Derneği (EYED-DER)’nin işbirliği ile düzenlenecektir.
Cumhuriyet Üniversitesi
Cumhuriyet Üniversitesi
Eğitim Fakültesi
Eğitim Yöneticileri ve Eğitim Deneticileri Derneği
Eğitim Yöneticileri ve Eğitim Deneticileri Derneği
EYEDDER

Davetli Konuşmacılar

Cumhuriyet Üniversitesi Kültür Merkezi Sivas-TÜRKİYE

Duyurular

  • E-Kitap Hakkında

    Değerli Araştırmacılar, 13. Uluslararası Eğitim Yönetimi Kongresinde sunulan bildirilerin yazar/ları kongrede sundukları bildirileri, 13. UEYK E-Kitap Şablonu‘na uygun olarak düzenledikten sonra 2018’de yayımlanacak olan “Eğitim Yönetimi Araştırmaları” başlıklı e-kitapta, kitap bölümü olarak basılması için başvuruda bulunabilirler. Hakem sürecinden sonra basılacak olan e-kitap için başvuru ve yayın ölçütleri aşağıda belirtilmiştir: Bölümler en az 4000 en fazla 10000 (kaynakça […]

    Devamı E-Kitap Hakkında
  • Kongre Tarihleri

    Sayın EYD Araştırmacıları, Daha önce 10-13 Mayıs olarak ilan edilen kongre takviminde 13 Mayıs kongre gezisi olarak planlanmıştı. Ancak Divriği Ulu Camisinin restorasyonda olması nedeniyle gezi programı iptal edilmiştir. Katılımcıların kongre programlarını 10,11,12 Mayıs günlerini dikkate alarak yapmaları gerekmektedir.

    Devamı Kongre Tarihleri